Drobečková navigace

Úvod > Barvy a impregnace > Lazury na dřevo

Lazury na dřevo

Zakoupíte u nás olejové i vodou ředitelné lazury na dřevo od přední německé značky Zero. Níže najdete stručnou charakteristiku produktů, které máme skladem. Při hledání té správné barvy je nicméně potřeba vzít v úvahu mnoho faktorů. Proto nás kontaktujte, sdělte nám, na co lazuru potřebujete, a my vám s výběrem pomůžeme.

Vodou ředitelné barvy na dřevo

Aqua Holzschutzgrund – tento základový impregnační nátěr na dřevo chrání proti modrání, houbám a plísni.

Aqua Holzlasur SLF – barva na dřevěná okna, dveře a další dřevěné plochy. Tuto trvanlivou lazuru můžete nanášet jako nový nátěr i k obnovení původní lazury.

Aqua Dünnschichtlasur – rychleschnoucí lazura na dřevo, kterou využijete na nátěr dřevěných fasád, srubů, roubenek, dřevostaveb, plotů. Je paropropustná – nenasakuje vodu a přitom umožňuje dřevu dýchat.

Olejové barvy na dřevo

Dekosan Imprägnier Lasur HS – základní olejová lazura určená k impregnaci dřeva, kterou využijete na všechny dřevěné plochy – fasády, dřevostavby, okna, dveře, ploty, šindele apod. Chrání před modráním a vlhkostí, krásně vykresluje léta.

Dekosan Langzeit Lasur – výhodou této silněvrstvé lazury je především to, že neskapává a proto s ní snadno natřete dřevěný strop nebo podkroví.

Profilasur – středněvrstvá/tenkovrstvá krémová lazura, kterou využijete na rozmanité dřevěné plochy, mj. je to perfektní barva na zahradní nábytek, pergoly a altány.

Podívejte se na další důvody, proč si vybrat barvy Zero.

POPTAT LAZURY NA DŘEVO